فایل ورد (word) قلبهاي هدايت پذير و هدايت ناپذير از ديدگاه قرآن (با تاکيد بر نقش مديران در هدايت و اصلاح رفتار کارکنان در سازمانها)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) قلبهاي هدايت پذير و هدايت ناپذير از ديدگاه قرآن (با تاکيد بر نقش مديران در هدايت و اصلاح رفتار کارکنان در سازمانها) دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) قلبهاي هدايت پذير و هدايت ناپذير از ديدگاه قرآن (با تاکيد بر نقش مديران در هدايت و اصلاح رفتار کارکنان در سازمانها)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) قلبهاي هدايت پذير و هدايت ناپذير از ديدگاه قرآن (با تاکيد بر نقش مديران در هدايت و اصلاح رفتار کارکنان در سازمانها)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) قلبهاي هدايت پذير و هدايت ناپذير از ديدگاه قرآن (با تاکيد بر نقش مديران در هدايت و اصلاح رفتار کارکنان در سازمانها) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مديريت اسلامي

تعداد صفحات :25

این مقاله در صدد است با نگاه به آیات مصحف کریم، کاربرد قلب و پذیرش هدایت الهی توسط آن را در قرآن بررسی کند. از جمله مدخلهای دریافت و درک انوار الهی، قلب یا همان دل است که خدای متعال چنان گنجایش و ظرفیت بالقوه ای در آن قرار داده است که مخزن معارف بی انتهای جهان هستی باشد. از طرفی آفرینش این موهبت الهی چنان است که به کوچکترین انحراف، غفلت یا کدورتی، تیره و مکدر می شود تا جایی که واژگون می شود و از شدت سرسختی بر آن مهر قساوت و عدم پذیرش حق می خورد. ماهیت قلب، ارزش آن، میزان اثرپذیری از رفتار، سلامت و بیماری دل و کاربردهای متعدد قلب در قرآن، هم چنین نگاه ویژه مدیریت اسلامی به انسان نه به عنوان یک ابزار بلکه به عنوان موجودی کمال طلب از جمله موضوعاتی است که در این مقاله به آن پرداخته شده است. پس از جست و جو در آیات الهی، در می یابیم که انواع قلبهای هدایت پذیر و هدایت ناپذیر در شکلها و نامهای مختلف و با ویژگیهای گوناگون در قرآن هست که هر یک منشا رفتار فردی و اجتماعی خاصی است که ضروری است مدیران با در نظر گرفتن ریشه ای رفتار کارکنان از این دیدگاه نیز غفلت نورزند. این پژوهش از نوع کاربردی و مساله محور، و روش جمع آوری اطلاعات، کتابخانه ای و با فیش برداری است. تحقیق، به جهت ماهیت، توصیفی، و از نظر اعتبار و موضوع تحقیق، دینی است.
كلید واژه: قلب، هدایت، قلبهای هدایت پذیر، قرآن، قلبهای هدایت ناپذیر، هدایت رفتار، اصلاح رفتار

لینک کمکی