فایل ورد (word) تعيين تجربي زبري سطح سلول سرطاني ht29 با استفاده از ميکروسکوپ نيروي اتمي در جهت کاربرد در نانومنيپوليشن

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تعيين تجربي زبري سطح سلول سرطاني ht29 با استفاده از ميکروسکوپ نيروي اتمي در جهت کاربرد در نانومنيپوليشن دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تعيين تجربي زبري سطح سلول سرطاني ht29 با استفاده از ميکروسکوپ نيروي اتمي در جهت کاربرد در نانومنيپوليشن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تعيين تجربي زبري سطح سلول سرطاني ht29 با استفاده از ميکروسکوپ نيروي اتمي در جهت کاربرد در نانومنيپوليشن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تعيين تجربي زبري سطح سلول سرطاني ht29 با استفاده از ميکروسکوپ نيروي اتمي در جهت کاربرد در نانومنيپوليشن :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم كاربردي و محاسباتي در مكانيك (دانشكده مهندسي)

تعداد صفحات :16

در این مقاله زبری سطح سلول سرطانی ht29 با استفاده از تحلیل تصاویر توپوگرافی به دست آمده توسط میکروسکوپ نیروی اتمی تعیین شده است. بر مبنای نتایج آنالیز زبری انجام شده و معادلات تئوری زبری رابینوویچ، شعاع متوسط برجستگی های سطح نمونه و سطح مبنا تعیین شده است. این مقادیر در روابط مدل دینامیک منیپولشن ذرات زبر وارد شده و مقادیر نیرو و زمان بحرانی منیپولیشن سلول ها شبیه سازی شده است. برمبنای نتایج، مد غلتشی مد غالب در شروع به حرکت سلول است و تحلیل برمبنای مدل رابینوویچ نسبت به مدل رامپ مقادیر نیرو و زمان بحرانی کمتری را پیش بینی می کند.
كلید واژه: زبری سطح، سلول سرطانی HT 29 ، میکروسکوپ نیروی اتمی، نانومنیپولیشن

لینک کمکی