فایل ورد (word) بررسي ارتعاشات آزاد و اجباري شفت و پروانه شناور با استفاده از کوپل حجم محدود، المان مرزي و المان محدود

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي ارتعاشات آزاد و اجباري شفت و پروانه شناور با استفاده از کوپل حجم محدود، المان مرزي و المان محدود دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي ارتعاشات آزاد و اجباري شفت و پروانه شناور با استفاده از کوپل حجم محدود، المان مرزي و المان محدود  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي ارتعاشات آزاد و اجباري شفت و پروانه شناور با استفاده از کوپل حجم محدود، المان مرزي و المان محدود،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي ارتعاشات آزاد و اجباري شفت و پروانه شناور با استفاده از کوپل حجم محدود، المان مرزي و المان محدود :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس، همایش یا نشریه : روش هاي عددي در مهندسي (استقلال)

تعداد صفحات :27

هدف از ارائه این مقاله ارائه الگوریتم کاربردی جهت تحلیل ارتعاشات شفت - پروانه در شناورهای دریایی می باشد. در ابتدا شناورزیرسطحی در سرعت های مختلف در حالت ناپایا با استفاده از روش حجم محدود مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. بر اساس نتایج به دست آمده از این تحلیل میدان دنباله پاشنه شناور و ورودی به پروانه در زمانهای مختلف استخراج شده است. میدان جریان ورودی به پروانه در کد مرزی لحاظ شده است و با استفاده از این کد پروانه شناور در حالت ناپایا مورد تحلیل قرار گرفته است و نیروها و گشتاورهای اصلی و جانبی روی پروانه استخراج شده است. سپس داده های به دست آمده از روش المان مرزی به همراه هندسه دقیق شفت و پروانه با استفاده از روش المان - محدود مورد بررسی قرار گرفته است. فرکانس طبیعی و اجباری پروانه در مودهای ارتعاشی مختلف تعیین شدهاند. با توجه به داده های به دست آمده از آنالیز عددی المان محدود، بیشترین جابجایی پروانه مربوط به نوک پره در حالت ارتعاشات اجباری می باشد.
كلید واژه: ارتعاشات پروانه، شفت، المان مرزی، المان محدود، حجم محدود

لینک کمکی